Reprezentant Medical

Reprezentant  Medical agentiile: IASI, CLUJ, CONSTANTA, CRAIOVA, PLOIESTI si TIMISOARA.

Mai mult »

PHARMA SA IASI, companie de prestigiu in domeniul distributiei farmaceutice,  recruteaza un Reprezentant  Medical pentru agentiile: IASI, CLUJ, CONSTANTA, PLOIESTI si TIMISOARA.

         RESPONSABILITATI PRINCIPALE :

  • Promovarea produselor proprii (suplimente alimentare),  precum si a imaginii Pharma SA catre farmacii, cabinete medicale, clinici;
  • Acoperirea judetelor alocate, identificarea clientilor cu potential        ( farmacii, clinici etc).
  • Sustinerea si derularea de campanii promotionale pentru gama proprie de suplimente;
  • Indeplinirea in conditii optime a obiectivelor stabilite, mentinerea portofoliului de clienti si  dezvoltarea acestuia;
  • Participarea la simpozioane pe teme de referinta in domeniul farmaceutic si medical;
  • Realizarea targetului lunar cantitativ si calitativ;
  • Realizarea de rapoarte periodice privind activitatea desfasurata;
  • Urmarirea concurentei si transmiterea de informatii  in legatura cu activitatea acestora.

          CANDIDATUL IDEAL :

  • Studii superioare - preferabil Medicina sau Farmacie;
  • Experienta cel putin 1 an in domeniul medical sau farmaceutic;
  • Cunoasterea limbii engleze la un nivel avansat;
  • Foarte bune abilitati de comunicare si negociere;
  • Dinamic si cu initiativa;
  • Adaptabilitate si spirit de echipa.
  • Capacitatea de a lucra eficient in conditii de stres;
  • Buna planificare si organizare personala.

PHARMA SA Iasi ofera un mediu de lucru dinamic, un pachet salarial avantajos, masina si telefon.

Candidatii interesati sunt rugati sa trimita o scrisoare de intentie si un CV la adresa de email: resurseumane@pharmatimis.ro

Cerinta obligatorie: PERMIS DE CONDUCERE.

 Numai candidatii selectati vor fi contactati.

 Asiguram confidentialitatea aplicatiilor.

Nume intreg
Numar de telefon
Adresa de email
Uploadeaza CV